Top
Image Alt

Partnerzy

Partnerzy

Dlaczego warto zostać partnerem EBF

Zastanawiasz się, czy EBF Warszawa jest dla Twojej firmy?  Skontaktuj się z nami i poznaj możliwości, jakie daje Ci EBF. Do współpracy podchodzimy indywidualnie, zależy nam na wspólnym wypracowaniu wartości zarówno dla Partnera, jak i Uczestników Festiwalu. Dołącz do nas i razem twórzmy EBF Warszawa Festiwal. Warto tu być!

Prezentacja marki

Zależy Ci na dotarciu do szerokiego grona dyrektorów, menadżerów i specjalistów ds. zakupów oraz zamówień publicznych? Spotkasz ich właśnie podczas EBF Warszawa – nie może Cię tam zabraknąć.

Networking

Aktywne uczestnictwo w EBF Warszawa otwiera drzwi do spotkań z potencjalnymi klientami, dostawcami czy partnerami biznesowymi. Poznaj ich potrzeby i oczekiwania w nieformalnej i przyjacielskiej atmosferze.

Nowe relacje biznesowe

Partnerzy EBF zyskują niepowtarzalną okazję nawiązania relacji, które mogą przełożyć na nowe współprace i rozwój biznesu. Sprzyja temu pokazanie marki jako eksperta i sprawdzonego partnera do współdziałania.

Wiedza i inspiracje

Biorąc udział w prezentacjach, panelach dyskusyjnych lub warsztatach, zyskujesz cenne informacje oraz inspiracje, które pomogą w adaptacji do zmieniającego się otoczenia biznesowego.

Stwórzmy razem EBF!

Skontaktuj się z nami, pokażemy Ci różne możliwości promocji i współpracy.

Partnerstwo Festiwalu to wyjątkowa możliwość wzmocnienia marki oraz dotarcia do grona uczestników Festiwalu poprzez indywidualny dobór formy ekspozycji marki Partnera.

Zostań Partnerem

Patronat wydarzenia

Przedstawiamy patronów wydarzenia, którzy wspierają EBF, aby uczynić Festiwal jeszcze bardziej inspirujący i wartościowy.

Partner Główny

Partnerem Głównym Festiwalu jest firma Unite, lider innowacyjnych rozwiązań w branży e-procurement, która swoim zaangażowaniem i wsparciem odgrywa kluczową rolę w realizacji celów EBF.

Partnerzy wydarzenia

Partner merytoryczny

Patroni medialni

Organizator

Od ponad 20 lat wspieramy kupujących i ich dostawców na rynku B2B. Jesteśmy producentem Platformy zakupowej Marketplanet, operatorem rynku elektronicznego B2B (marketplace) Marketplanet OnePlace oraz portalu e-Zamawiający dla zamawiających w sektorze publicznym.